Czech Arabic Chinese (Traditional) English French German Hebrew Hindi Italian Japanese Korean Polish Russian Spanish Ukrainian Vietnamese

OBJEDNEJ TAXI

poklepej na ikonu nebo zavolej na 776 77 78 79 - NON STOP

NA LETIŠTĚ

odvezeme Vás i Vaše zavazadla na jakékoli letiště v ČR nebo EU

DRINK SERVIS

dopravíme kamkoli Vás i Váš vůz, stačí jen zavolat a objednat Drink Servis

KURÝR MESSENGER

přivezeme a odvezeme vše co potřebujete

PŘISTAVENÍ VOZU RW TAXI PO MĚSTĚ VŽDY ZDARMA

* Vzhledem k současnému vývoji cen pohonných hmot jsou aktuální cenny za kilometr k dispozici na telefonický dotaz 

776 77 78 79

nebo u řidiče na postojovém místě. 

TAXISLUŽBA RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM

RW Taxi spol. s r.o. je jediná licencovaná taxislužba, která v Ústí nad Labem existuje, ostatní jsou jen samostatní přepravci. 

 

Vozy RW Taxi Ústí nad Labem jsou vždy ve vynikajícím technickém stavu, spolehlivé, pohodlné a bezpečné. Náš vozový park se neustále rozšiřuje a obměňuje.

 

Velkoprostorové vozy MPV pro 6 cestujících Toyota Previa, nabízejí maximální komfort a jsou pro zákazníky ekonomicky velmi výhodné. Je samozřejmé, že všechny naše vozy jsou klimatizované. 

 

Našim stálým zákazníkům, firmám a při dlouhodobých smluvních pronájmech vozů s řidičem nabízíme, na základě smlouvy, možnost platby fakturou.

 

Po dohodě, v závislosti na množství zakázek nebo velkém objemu kilometrů lze dohodnout individuální (smluvní) ceny.

 

Na vyžádání Vám rádi sdělíme na kolik Vás cesta vyjde. Jedná se o odhad, konečná cena může být ovlivněna nepředvídatelnými okolnostmi.

 

Vozový park RW Taxi Ústí nad Labem poznáte velmi snadno podle nezaměnitelného oválného žluto-černého majáčku a žluto-černé šachovnice na bocích.

Vozy RW Taxi Ústí nad Labem jsou vždy ve vynikajícím technickém stavu, spolehlivé, pohodlné a bezpečné. Náš vozový park se neustále rozšiřuje a obměňuje.

Velkoprostorové vozy MPV pro 6 cestujících Toyota Previa, nabízejí maximální komfort a jsou pro zákazníky ekonomicky velmi výhodné. Je samozřejmé, že všechny naše vozy jsou klimatizované

SLUŽBY RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM

RW Taxi spol. s r.o. je jediná licencovaná taxislužba, která v Ústí nad Labem existuje, ostatní jsou jen samostatní přepravci. Klademe velký důraz na stálé zkvalitňování našich služeb - i proto jsme na Ústecku leadery v jakosti poskytování a komfortu veškerých služeb, které jsou spojovány s taxislužbou.

Našim zákazníkům nabízíme tyto služby:

Taxislužba

Transfery na letiště

Smluvní Doprava Osob

Drink Servis

Pronájem vozu s řidičem

Vůz pro přepravu až třech jízdních kol (nutná objednávka min. 3 pracovní dny předem) 


Vozy RW Taxi Ústí nad Labem jsou vždy ve vynikajícím technickém stavu, spolehlivé, pohodlné a bezpečné. Náš vozový park se neustále rozšiřuje a obměňuje.

Velkoprostorové vozy MPV pro 6 cestujících Toyota Previa, nabízejí maximální komfort a jsou pro zákazníky ekonomicky velmi výhodné. Je samozřejmé, že všechny naše vozy jsou klimatizované.

Našim stálým zákazníkům, firmám a při dlouhodobých smluvních pronájmech vozů s řidičem nabízíme, na základě smlouvy, možnost platby fakturou.

Po dohodě, v závislosti na množství zakázek nebo velkém objemu kilometrů lze dohodnout individuální (smluvní) ceny.

Na vyžádání Vám rádi sdělíme na kolik Vás cesta vyjde. Jedná se o odhad, konečná cena může být ovlivněna nepředvídatelnými okolnostmi.

Využíváním našich služeb zjistíte, kolik můžete ušetřit.

RW TAXI JEDINÁ LICENCOVANÁ TAXISLUŽBA V ÚSTÍ NAD LABEM

Historie
Vznik firmy RW Taxi sahá do roku 1990, kdy pan Roland Štětka založil, jako jeden z prvních, soukromou taxislužbu. V té době měla firma několik vozů Volha 24 odkoupené od státního podniku, tyto vozy brzy přestaly vyhovovat požadavkům a byly záhy nahrazeny čtyřmi vozy Mercedes Benz, na kterých se střídalo 8 řidičů (zaměstnanců) a dalších cca 6 řidičů jezdilo pod hlavičkou RW Taxi na svých soukromých vozech.
Po vzoru zahraničních taxislužeb, RW Taxi mělo svůj vlastní dispečink, který nejprve řídil z domova za pomocí své rodiny, později si pronajal prostory v Mánesově ul. na Střekově. Taxislužba fungovala nonstop, na dnes již historických tel.číslech 333333 a 31111. Na centrále byly zaměstnány 4 dispečerky, které komunikovaly se zákazníky.
V roce 1994 se firma restruktualizovala a změnila statut na společnost s ručením omezeným - RW spol. s r.o. V roce 1998 se tehdejší majitel RW spol.s r.o. rozhodl firmu prodat. V této době nabídl společnost panu Miloslavu Koďouskovi ( IĆ: 61539155 ), který je až do současné doby majitelem a jednatelem společnosti. Pan Miloslav Koďousek pracoval od roku 1993 ve firmě nejprve jako řidič, později jako soukromý řidič taxi.
Po změně majitele změnila společnost RW Taxi zásadním způsobem svou činnost a doba si vyžádala i personální změny, kmenovými zaměstnanci zůstaly 4 dispečerky a do ulic vyjelo 9 soukromých řidičů, kteří jezdili pod hlavičkou a centralizací společnosti RW. Souběžně s těmito nutnými změnami se obnovilo i technické zázemí a dispečink přešel s centrálou na profi pásmo s lepším dosahem.
Následovalo období spojené s růstem a expanzí RW Taxi. V roce 2000 se naším partnerem stalo rádio NORTH MUSIC a LABE. Reklama RW Taxi na těchto stanicích se dostala do širokého podvědomí lidí v Severočeském regionu. Reklamní strategie ve spojení s kvalitními službami společnosti RW Taxi byla jednou z hnacích sil tohoto období. Probíhaly další investice do reklamy ( společnost RW Taxi byla první v regionu, která v oboru taxislužeb začala využívat vlastní webové stránky a reklamu na internetu ). Tato kampaň způsobila ještě větší růst a prosperitu společnosti RW Taxi a zároveň umožnila navázat dlouhodobou spolupráci s několika významnými strategickými zákazníky a velmi významnému znásobení průměru jízd za měsíc.


Současnost
V současné době má společnost RW Taxi své neotřesitelné místo na trhu osobní přepravy a dokonce se nemusí bát ani konkurence, protože jsme vždy o krok napřed a ostatní nás mohou jen kopírovat. Je třeba podotknout, že se chováme vždy korektně, nepoužíváme a nebudeme nikdy používat praktiky, díky kterým je řemeslo taxi tak očerňované. Naopak se ztotožňujeme s názory široké veřejnosti, právě z důvodu, že víme kolik jezdí černých taxi a jiných dopravců, jejichž činnost je, mírně řečeno, zavrženíhodná a důrazně se distancujeme od těchto dopravců a jejich strategie. Paradoxně díky přívalu těchto pseudo taxislužeb a jednotlivců bez minulosti a historie, společnost RW Taxi svou pozici na trhu ještě více upevnila a zůstala jedinou licencovanou taxislužbou v Ústí nad Labem. Ostatní přepravci jsou pouze sdruženími nebo jednotlivci a zdaleka nemohou nabídnout servis a služby, které může nabídnout renomovaná taxislužba, která si zakládá na tradici, spolehlivosti a možnostech, které si jednotlivec nemůže dovolit.


Budoucnost
Malé jubileum v roce 2015 - 25 let působení RW Taxi je nejen potvrzením kvality našich služeb, ale zároveň motivace k jejich ještě vyššímu zkvalitňování a také k dalšímu upevnění vedoucí pozice v oblasti taxislužeb v Ústeckém regionu. Cílem RW Taxi je poskytování služeb na úrovni nejlepších evropských taxislužeb - jak obyvatelům města Ústí nad Labem, tak návštěvníkům našeho města nebo firmám - 25 let tradice k tomu zavazuje

OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM S RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM 

Od dveří ke dveřím je služba RW Taxi Ústí nad Labem, která je primárně určena dětem a ženám, pochopitelně ale i mužům, osobám pokročilého věku nebo invalidům. Protože se kriminalita stále zvyšuje, rozhodli jsme se zavést zdarma službu, která spočívá ve faktu, že náš řidič vyzvedne zákazníka u dveří nebo určeném místě, odveze do cílové adresy a doprovodí Vás až ke dveřím. Zabrání se tak případnému napadení zákazníka na cestě k vozu nebo od něho. V praxi to například znamená... potřebujete odvézt dítě na prázdniny k babičce, my Vaše dítě vyzvedneme přímo u Vašich dveří, odvezeme a doprovodíme až ke dveřím babičky... jedete v noci ze zaměstnání a bydlíte ve špatně osvětlené lokalitě, vyzvedneme Vás u dveří Vašeho zaměstnání a v cíli Vás doprovodíme až ke dveřím Vašeho bytu... potřebujete přivézt dědečka, který je těžko pohyblivý, vyzvedneme ho u jeho dveří a doprovodíme až k Vašim dveřím... výčet, kdy se tato služba dá uplatnit je velmi dlouhý a jistě ne zbytečný, bezpečnost nade vše.

JAK SLUŽBA OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM FUNGUJE?

- Objednáte si telefonicky na čísle 776 77 78 79 službu OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM (doporučujeme číslo uložit do mobilního telefonu).
- Řidič přijede dle Vašich dispozic a objednávky včas a dostatečným předstihem.
- Po příjezdu našeho vozu do Vámi zadaného místa Vás budeme informovat, nemusíte ho vyhlížet.
- Náš přistavený vůz bude zřetelně označený logem RW Taxi Ústí nad Labem.
- Řidič Vám ochotně pomůže s Vašimi zavazadly od Vašich dveří k vozu, kde Vám pomůže s nastoupením a uloží zavazadla do vozu, tak, aby se nepoškodila a byla bezpečně zajištěna.
- Po příjezdu na Vámi určené místo Vám řidič pomůže s vyložením zavazadel a doprovodí ke dveřím.
- Při převozu více než 5 osob a většího množství zavazadel nutno předem ohlásit, zajistíme střešní box.

REKLAMA NA VOZECH RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM

Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu - Henry Ford

Máme pro Vás účinné a levné řešení - Vaše reklama na vozech taxislužby RW Taxi Ústí nad Labem

- Výhodná cena
- Velmi rychlá realizace a propagace
- Reklama na voze taxislužby má větší účinnost než reklama v regionálním rádiu
- Reklama na voze taxislužby je neustále na očích tisícům lidí
- Reklama 1x viděná je účinější nežli 3x slyšená
- Reklama na našich vozech je viditelná nejen v Ústeckém kraji, ale všude kam cestujeme
- Uděláme Vám návrh Vaší reklamy
- Zajistíme zpracování a instalaci na naše vozy
- Reklamu můžete použít nárazově, krátkodobě, nebo dlouhodobě za velice výhodných podmínek
- Každému klientovi a jeho zakázce se věnujeme individuálně a zpracování reklamy věnujeme náležitou péči, neboť si uvědomujeme, jak je reklama důležitá.

DRINK SERVIS RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM

Každý soudný člověk jistě uzná, že alkohol za volant nepatří. Na druhou stranu, kdo z nás si občas nedá rád skleničku? Někdy se stane, že nastane nepředvídaná situace, potkáte přátele a dáte si drink, po dobrém jídle si dáte skleničku piva nebo vína... . Jenže pak nastává těžká situace, alkohol koluje v krvi, auto stojí venku a ráno s ním musíte vyjet. Jak tuto situaci s Vaším plechovým miláčkem vyřešit ? S RW Taxi Ústí nad Labem Velmi jednoduše, prostě nám zavoláte a my tento problém bez odkladu vyřešíme - Vy nemusíte riskovat body, vysokou pokutu ani zdraví své či někoho jiného.


 JAK SLUŽBA DRINK SERVIS FUNGUJE?

- Objednáte si telefonicky, nebo přes sms, na čísle 776 77 78 79 službu DRINK SERVIS (doporučujeme číslo uložit do mobilního telefonu).
- Po příjezdu naší posádky do Vámi zadaného místa Vás budeme informovat, nemusíte stát u Vašeho vozu a můžete se stále věnovat zábavě.
- Náš přistavený vůz bude zřetelně označený logem RW TAXI.
- V přistaveném voze budou dva řidiči, jeden z nich si přesedne do Vašeho vozu.
- Náš řidič Vás ve Vašem voze odveze kam si jen budete přát.
- Vaši spolujezdci jedou ve Vašem vozidle s Vámi.
- Pokud se Vaše společnost již do Vašeho vozu nevejde, přepravíme je, v ceně služby, v doprovodném vozidle.
- Doprovodné vozidlo RW TAXI jede celou cestu za Vaším vozem.
- Převoz vozu je zdarma, účtujeme pouze cenu za doprovodného taxi


KOLIK TO STOJÍ?      
Nástupní sazba - Drink Servis   -    60 Kč  
Drink Servis  - od 60 Kč /1km 
       
uvedené ceny jsou včetně DPH      

 PROČ PRÁVĚ S RW TAXI?

- v doprovodném vozidle uvezeme na vyžádání až 6 lidí (+ počet míst ve Vašem voze) a to zcela zdarma.
- všichni řidiči jsou profesionálové s dlouhou praxí v řízení mnoha motorových vozidel (včetně nákladních)
- naši řidiči budou vždy příjemní, ochotní a vyjdou vstříc Vašim požadavkům
- profesionální služby na nejvyšší možné úrovni, vše rychle a spolehlivě
- pracujeme NON STOP
- při delší jízdě je možno dohodnout smluvní cenu
- naše ceny jsou nepřemrštěné

 

KURÝR MESSENGER RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM

Jistě se Vám již stalo, že jste potřebovali zařídit drobný nákup a nemohli jste, ať již z časové zaneprázdněnosti, z důvodu nemoci či jiné indispozice, nákup zrealizovat. Svou roli může hrát i místní nedostupnost z místa Vašeho bydliště. Zdržíte se v zaměstnání a potřebujete zajistit nákup pro svoji babičku. Pořádáte párty a dojde Vám občerstvení. Přijde Vám nečekaná návštěva a Vy nemáte nic čím ji pohostit, atd. Důvodů může být nepřeberné množstí. Právě pro Vás může být řešením naše služba KURÝR RW Taxi Ústí nad Labem. Nákup Vám zajistíme dle Vašeho seznamu a doručíme v nejkratším možném termínu na Vámi zadanou adresu.
Tímto výčet a výhoda nabízené služby rozhodně nekončí. Nutno vyzdvihnout i rychlost a spolehlivost při přepravě a dodání urgentních zásilek a menších zásilek. Jako příklad můžeme uvést, potřebujete urgentně doručit listovní zásilku, která je limitována datem dodání a víte, že pošta je nejen pomalá, ale v mnoha případech i nespolehlivá a v některých ročních obdobích (Vánoce, Velikonoce,atd.) takřka nepoužitelná. Zavoláte nám a my doručíme Vaši listovní zásilku během několika minut po Ústí nad Labem, během dvou hodin kamkoli v Ústeckém kraji, maximálně během 7 hodin kamkoli po ČR a nejpozději během 24 hodin po celé EU. Totéž se vztahuje i na balíky a další zásilky, přiměřených rozměrů a hmotnosti. Za obsah zásilky zodpovídá odesílatel, odesílatel zodpovídá i za řádné proclení v případě doručení mimo EU.
Na Vaše přání rozvezeme i květiny a to včetně předání případného vzkazu. Květina vždy potěší a proč se připravit o šanci jen kvůli nedostatku času? 

JAK SLUŽBA FUNGUJE?

- Objednáte si telefonicky, nebo přes sms, na čísle 776 77 78 79 službu KURÝR (doporučujeme číslo uložit do mobilního telefonu).
- Po příjezdu našeho vozu do Vámi zadaného místa Vás budeme informovat, nemusíte ho vyhlížet.
- Náš přistavený vůz bude zřetelně označený logem RW TAXI.
- Náš řidič od Vás převezme zásilku s písemnou dispozicí dodání (jméno, příjemce a adresu)
- Podepíšete doklad o převzetí s vyznačeným datem a časem převzetí, řidič Vám předá kopii.
- Náš řidič Vás ve Vašem voze odveze kam si jen budete přát.
- Po předání zásilky budete informováni o jejím doručení.

PROČ PRÁVĚ S RW TAXI?

- veškerým Vašim zásilkám se budou věnovat výhradně prověření, diskrétní a spolehliví řidiči
- jsme nejrychlejší a nejprověřenější kurýři v regionu
- vysoká profesionalita
- pracujeme NON STOP
- při delší jízdě je možno dohodnout smluvní cenu
- naše ceny jsou nepřemrštěné

LETIŠTNÍ TRANSFERY RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM LEVNĚ A SPOLEHLIVĚ

Odlétáte a nechce se Vám platit přemrštěné parkovné na letištních parkovištích? Čekáte přílet někoho blízkého nebo třeba obchodního partnera a nechcete, aby se trmácel vlakem či autobusem? Nebo znáte čas svého vlastního příletu a nechcete platit naprosto předražené taxy letištních taxikářů? RW Taxi Ústí nad Labem je zde pro Vás. Odvezeme Vás i Vaše zavazadla, nebo i Vaši přiměřenou zásilku na jakékoli letiště, ať už v ČR nebo po celé EU.
Tato nabídka je pochopitelně daleko obsáhlejší, v současné době, kdy leteckou dopravu využívá stále více lidí, je nutnost přepravy stále ožehavější a poptávka po letištních transferech stále stoupá. Proto je nutné si včas vybrat přepravce který "nespí" , je stále k dispozici a ví, co od něho očekáváte, zkrátka který zná Vaše potřeby a problematiku letištních transferů.
Společnost RW Taxi Ústí nad Labem tuto problematiku zná a proto pro Vás máme k letištním transferům připraveny velkoprostorové vozy MPV, kterými jsme schopni odvézt naráz až 6 cestujících, včetně zavazadel, což se samozřejmě vyplatí po ekonomické stránce, díky těmto vozům a jejich obsaditelnosti jsme proto nejlevnější, protože Vás odvezeme nejen pohodlně a spolehlivě, ale vzhledem k počtu cestujících také nejlevněji.


JAK SLUŽBA LETIŠTNÍ TRANSFER FUNGUJE?

- Objednáte si telefonicky, nebo přes sms, na čísle 776 77 78 79 službu LETIŠTNÍ TRANSFER (doporučujeme číslo uložit do mobilního telefonu).
- Řidič přijede dle Vašich dispozic a objednávky včas a dostatečným předstihem, aby byl schopen Vás dopravit na letiště bez zbytečných stresů zda letadlo nezmeškáte.
- Po příjezdu našeho vozu do Vámi zadaného místa Vás budeme informovat, nemusíte ho vyhlížet.
- Náš přistavený vůz bude zřetelně označený logem RW TAXI.
- Řidič Vám ochotně pomůže naskládat zavazadla do vozu, aby se nepoškodila a byla bezpečně zajištěna.
- Po dojezdu na letiště Vám řidič pomůže s vyložením zavazadel.
- Při převozu více než 5 osob a většího množství zavazadel nutno předem ohlásit, zajistíme střešní box.


 Orientační ceny jízdného TRANSFER NA LETIŠTĚ

Ústí nad Labem - Praha PRG  -   od 1590 Kč
Ústí nad Labem - Dresden DRS  -   od 1590 Kč
Ústí nad Labem - Berlin Sch. SXF  -  od 4990 Kč
Ústí nad Labem - Leipzig/Halle LEJ  -  od 4090 Kč
Ústí nad Labem - München MUC  -  od  Kč
Ústí nad Labem - Vratislav WRO  -  od 5990 Kč    
Ústí nad Labem - Karlovy Vary KLV  -  od 2690 Kč  
     
uvedené orientační ceny jsou včetně DPH      

PROČ PRÁVĚ S RW TAXI?

- nabízíme velkoprostorové vozy
- na letiště Vás odvezou naši zkušení, prověření, diskrétní a spolehliví řidiči s dloholetou praxí
- jsme nejrychlejší a nejprověřenější v regionu
- vysoká profesionalita poskytovaných služeb
- pracujeme NON STOP
- při delší jízdě je možno dohodnout smluvní cenu
- naše ceny jsou nepřemrštěné

NEJLEVNĚJI S RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM

* Vzhledem k současnému vývoji cen pohonných hmot jsou aktuální cenny za kilometr k dispozici na telefonický dotaz 

776 77 78 79

nebo u řidiče na postojovém místě. 


Orientační ceny jízdného mimo Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Praha  - od 1590 Kč * 
Ústí nad Labem - Dresden  - od 1590 Kč * 
Ústí nad Labem – Teplice  - od  450 Kč * 
Ústí nad Labem – Litoměřice  - od  490 Kč *
Ústí nad Labem – Terezín  - od  550 Kč *
Ústí nad Labem – Děčín  - od  490 Kč *
Ústí nad Labem – Hřensko  - od  690 Kč *
 uvedené orientační ceny jsou včetně DPH

NOVINKA - V případě jízdy na delší vzdálenosti lze použít klauzuli Smluvní Přepravy Osob na základě předběžné písemné smlouvy, sepsané mimo vozidlo taxislužby před započetím jízdy za paušální cenu.


Stálým zákazníkům RW Taxi Ústí nad Labem poskytujeme slevy. Ceny jsou orientační a lze je upravit dohodou, stejně tak jako ceny jízd na větší vzdálenosti lze upravit smluvně. 


Pro firmy - smluvní partnery RW Taxi Ústí nad Labem - možnost jízd na fakturu


RW Taxi Vám jako jediná taxislužba v Ústí nad Labem účtuje pouze jednu cestu, i když si nás objednáte mimo město, nebo na letiště. To znamená, že např. z Krupky do Ústí nad Labem zaplatíte stejně jako z Ústí nad Labem do Krupky, to samé platí, pokud Vás máme vyzvednout na letišti.


 

RW TAXI NA FACEBOOKU

RW Taxi Ústí nad Labem - aktuální slevy, informace a další akce najdeš na našem FB profilu

DRINK SERVIS

Vaši spolujezdci jedou ve Vašem vozidle s Vámi. Pokud se Vaše společnost již do Vašeho vozu nevejde, přepravíme je, v ceně služby, v doprovodném vozidle

BEZPEČNĚ

Bezpečí na prvním místě se službou Od dveří ke dveřím. Pro seniory pohodlný nástup a výstup z našich vozů, pro děti máme připravené dětské sedačky.

NA LETIŠTĚ

Na dovolenou bez stresu a obav, že odlet nestihnete. Dovezeme Vás na jakékoli letiště v ČR nebo EU velkoprostorovými vozy, kam se opravdu vejdou všechna zavazadla

NAŠE OZNAČENÍ

Vozy RW Taxi Ústí nad Labem poznáte velmi snadno podle nezaměnitelného oválného žluto-černého majáčku a žluto-černé šachovnice na bocích.

KURÝR

Přivezeme nejen dokumenty, ale například i občerstvení, pokud Vám na párty dojde

Webové stránky RW Taxi Ústí nad Labem používají soubory cookies, používáním stránek www.rwtaxi.cz souhlasíš s používáním cookies shodně s nastavením tvého prohlížeče.