Czech Arabic Chinese (Traditional) English French German Hebrew Hindi Italian Japanese Korean Polish Russian Spanish Ukrainian Vietnamese

RW TAXI JEDINÁ LICENCOVANÁ TAXISLUŽBA V ÚSTÍ NAD LABEM

Historie
Vznik firmy RW Taxi sahá do roku 1990, kdy pan Roland Štětka založil, jako jeden z prvních, soukromou taxislužbu. V té době měla firma několik vozů Volha 24 odkoupené od státního podniku, tyto vozy brzy přestaly vyhovovat požadavkům a byly záhy nahrazeny čtyřmi vozy Mercedes Benz, na kterých se střídalo 8 řidičů (zaměstnanců) a dalších cca 6 řidičů jezdilo pod hlavičkou RW Taxi na svých soukromých vozech.
Po vzoru zahraničních taxislužeb, RW Taxi mělo svůj vlastní dispečink, který nejprve řídil z domova za pomocí své rodiny, později si pronajal prostory v Mánesově ul. na Střekově. Taxislužba fungovala nonstop, na dnes již historických tel.číslech 333333 a 31111. Na centrále byly zaměstnány 4 dispečerky, které komunikovaly se zákazníky.
V roce 1994 se firma restruktualizovala a změnila statut na společnost s ručením omezeným - RW spol. s r.o. V roce 1998 se tehdejší majitel RW spol.s r.o. rozhodl firmu prodat. V této době nabídl společnost panu Miloslavu Koďouskovi ( IĆ: 61539155 ), který je až do současné doby majitelem a jednatelem společnosti. Pan Miloslav Koďousek pracoval od roku 1993 ve firmě nejprve jako řidič, později jako soukromý řidič taxi.
Po změně majitele změnila společnost RW Taxi zásadním způsobem svou činnost a doba si vyžádala i personální změny, kmenovými zaměstnanci zůstaly 4 dispečerky a do ulic vyjelo 9 soukromých řidičů, kteří jezdili pod hlavičkou a centralizací společnosti RW. Souběžně s těmito nutnými změnami se obnovilo i technické zázemí a dispečink přešel s centrálou na profi pásmo s lepším dosahem.
Následovalo období spojené s růstem a expanzí RW Taxi. V roce 2000 se naším partnerem stalo rádio NORTH MUSIC a LABE. Reklama RW Taxi na těchto stanicích se dostala do širokého podvědomí lidí v Severočeském regionu. Reklamní strategie ve spojení s kvalitními službami společnosti RW Taxi byla jednou z hnacích sil tohoto období. Probíhaly další investice do reklamy ( společnost RW Taxi byla první v regionu, která v oboru taxislužeb začala využívat vlastní webové stránky a reklamu na internetu ). Tato kampaň způsobila ještě větší růst a prosperitu společnosti RW Taxi a zároveň umožnila navázat dlouhodobou spolupráci s několika významnými strategickými zákazníky a velmi významnému znásobení průměru jízd za měsíc.


Současnost
V současné době má společnost RW Taxi své neotřesitelné místo na trhu osobní přepravy a dokonce se nemusí bát ani konkurence, protože jsme vždy o krok napřed a ostatní nás mohou jen kopírovat. Je třeba podotknout, že se chováme vždy korektně, nepoužíváme a nebudeme nikdy používat praktiky, díky kterým je řemeslo taxi tak očerňované. Naopak se ztotožňujeme s názory široké veřejnosti, právě z důvodu, že víme kolik jezdí černých taxi a jiných dopravců, jejichž činnost je, mírně řečeno, zavrženíhodná a důrazně se distancujeme od těchto dopravců a jejich strategie. Paradoxně díky přívalu těchto pseudo taxislužeb a jednotlivců bez minulosti a historie, společnost RW Taxi svou pozici na trhu ještě více upevnila a zůstala jedinou licencovanou taxislužbou v Ústí nad Labem. Ostatní přepravci jsou pouze sdruženími nebo jednotlivci a zdaleka nemohou nabídnout servis a služby, které může nabídnout renomovaná taxislužba, která si zakládá na tradici, spolehlivosti a možnostech, které si jednotlivec nemůže dovolit.


Budoucnost
Malé jubileum v roce 2015 - 25 let působení RW Taxi je nejen potvrzením kvality našich služeb, ale zároveň motivace k jejich ještě vyššímu zkvalitňování a také k dalšímu upevnění vedoucí pozice v oblasti taxislužeb v Ústeckém regionu. Cílem RW Taxi je poskytování služeb na úrovni nejlepších evropských taxislužeb - jak obyvatelům města Ústí nad Labem, tak návštěvníkům našeho města nebo firmám - 25 let tradice k tomu zavazuje

OBJEDNEJ TAXI

poklepej na ikonu nebo zavolej na 776 77 78 79 - NON STOP

NA LETIŠTĚ

odvezeme Vás i Vaše zavazadla na jakékoli letiště v ČR nebo EU

DRINK SERVIS

dopravíme kamkoli Vás i Váš vůz, stačí jen zavolat a objednat Drink Servis

KURÝR MESSENGER

přivezeme a odvezeme vše co potřebujete

RW TAXI NA FACEBOOKU

RW Taxi Ústí nad Labem - aktuální slevy, informace a další akce najdeš na našem FB profilu

DRINK SERVIS

Vaši spolujezdci jedou ve Vašem vozidle s Vámi. Pokud se Vaše společnost již do Vašeho vozu nevejde, přepravíme je, v ceně služby, v doprovodném vozidle

Webové stránky RW Taxi Ústí nad Labem používají soubory cookies, používáním stránek www.rwtaxi.cz souhlasíš s používáním cookies shodně s nastavením tvého prohlížeče.