Czech Arabic Chinese (Traditional) English French German Hebrew Hindi Italian Japanese Korean Polish Russian Spanish Ukrainian Vietnamese

SLUŽBY RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM

RW Taxi spol. s r.o. je jediná licencovaná taxislužba, která v Ústí nad Labem existuje, ostatní jsou jen samostatní přepravci. Klademe velký důraz na stálé zkvalitňování našich služeb - i proto jsme na Ústecku leadery v jakosti poskytování a komfortu veškerých služeb, které jsou spojovány s taxislužbou.

Našim zákazníkům nabízíme tyto služby:

Taxislužba

Transfery na letiště

Smluvní Doprava Osob

Drink Servis

Pronájem vozu s řidičem

Vůz pro přepravu až třech jízdních kol (nutná objednávka min. 3 pracovní dny předem) 


Vozy RW Taxi Ústí nad Labem jsou vždy ve vynikajícím technickém stavu, spolehlivé, pohodlné a bezpečné. Náš vozový park se neustále rozšiřuje a obměňuje.

Velkoprostorové vozy MPV pro 6 cestujících Toyota Previa, nabízejí maximální komfort a jsou pro zákazníky ekonomicky velmi výhodné. Je samozřejmé, že všechny naše vozy jsou klimatizované.

Našim stálým zákazníkům, firmám a při dlouhodobých smluvních pronájmech vozů s řidičem nabízíme, na základě smlouvy, možnost platby fakturou.

Po dohodě, v závislosti na množství zakázek nebo velkém objemu kilometrů lze dohodnout individuální (smluvní) ceny.

Na vyžádání Vám rádi sdělíme na kolik Vás cesta vyjde. Jedná se o odhad, konečná cena může být ovlivněna nepředvídatelnými okolnostmi.

Využíváním našich služeb zjistíte, kolik můžete ušetřit.

OBJEDNEJ TAXI

poklepej na ikonu nebo zavolej na 776 77 78 79 - NON STOP

NA LETIŠTĚ

odvezeme Vás i Vaše zavazadla na jakékoli letiště v ČR nebo EU

DRINK SERVIS

dopravíme kamkoli Vás i Váš vůz, stačí jen zavolat a objednat Drink Servis

KURÝR MESSENGER

přivezeme a odvezeme vše co potřebujete

RW TAXI NA FACEBOOKU

RW Taxi Ústí nad Labem - aktuální slevy, informace a další akce najdeš na našem FB profilu

DRINK SERVIS

Vaši spolujezdci jedou ve Vašem vozidle s Vámi. Pokud se Vaše společnost již do Vašeho vozu nevejde, přepravíme je, v ceně služby, v doprovodném vozidle

Webové stránky RW Taxi Ústí nad Labem používají soubory cookies, používáním stránek www.rwtaxi.cz souhlasíš s používáním cookies shodně s nastavením tvého prohlížeče.