Czech Arabic Chinese (Traditional) English French German Hebrew Hindi Italian Japanese Korean Polish Russian Spanish Ukrainian Vietnamese

KURÝR MESSENGER RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM

Jistě se Vám již stalo, že jste potřebovali zařídit drobný nákup a nemohli jste, ať již z časové zaneprázdněnosti, z důvodu nemoci či jiné indispozice, nákup zrealizovat. Svou roli může hrát i místní nedostupnost z místa Vašeho bydliště. Zdržíte se v zaměstnání a potřebujete zajistit nákup pro svoji babičku. Pořádáte párty a dojde Vám občerstvení. Přijde Vám nečekaná návštěva a Vy nemáte nic čím ji pohostit, atd. Důvodů může být nepřeberné množstí. Právě pro Vás může být řešením naše služba KURÝR RW Taxi Ústí nad Labem. Nákup Vám zajistíme dle Vašeho seznamu a doručíme v nejkratším možném termínu na Vámi zadanou adresu.
Tímto výčet a výhoda nabízené služby rozhodně nekončí. Nutno vyzdvihnout i rychlost a spolehlivost při přepravě a dodání urgentních zásilek a menších zásilek. Jako příklad můžeme uvést, potřebujete urgentně doručit listovní zásilku, která je limitována datem dodání a víte, že pošta je nejen pomalá, ale v mnoha případech i nespolehlivá a v některých ročních obdobích (Vánoce, Velikonoce,atd.) takřka nepoužitelná. Zavoláte nám a my doručíme Vaši listovní zásilku během několika minut po Ústí nad Labem, během dvou hodin kamkoli v Ústeckém kraji, maximálně během 7 hodin kamkoli po ČR a nejpozději během 24 hodin po celé EU. Totéž se vztahuje i na balíky a další zásilky, přiměřených rozměrů a hmotnosti. Za obsah zásilky zodpovídá odesílatel, odesílatel zodpovídá i za řádné proclení v případě doručení mimo EU.
Na Vaše přání rozvezeme i květiny a to včetně předání případného vzkazu. Květina vždy potěší a proč se připravit o šanci jen kvůli nedostatku času? 

JAK SLUŽBA FUNGUJE?

- Objednáte si telefonicky, nebo přes sms, na čísle 776 77 78 79 službu KURÝR (doporučujeme číslo uložit do mobilního telefonu).
- Po příjezdu našeho vozu do Vámi zadaného místa Vás budeme informovat, nemusíte ho vyhlížet.
- Náš přistavený vůz bude zřetelně označený logem RW TAXI.
- Náš řidič od Vás převezme zásilku s písemnou dispozicí dodání (jméno, příjemce a adresu)
- Podepíšete doklad o převzetí s vyznačeným datem a časem převzetí, řidič Vám předá kopii.
- Náš řidič Vás ve Vašem voze odveze kam si jen budete přát.
- Po předání zásilky budete informováni o jejím doručení.

PROČ PRÁVĚ S RW TAXI?

- veškerým Vašim zásilkám se budou věnovat výhradně prověření, diskrétní a spolehliví řidiči
- jsme nejrychlejší a nejprověřenější kurýři v regionu
- vysoká profesionalita
- pracujeme NON STOP
- při delší jízdě je možno dohodnout smluvní cenu
- naše ceny jsou nepřemrštěné

OBJEDNEJ TAXI

poklepej na ikonu nebo zavolej na 776 77 78 79 - NON STOP

NA LETIŠTĚ

odvezeme Vás i Vaše zavazadla na jakékoli letiště v ČR nebo EU

DRINK SERVIS

dopravíme kamkoli Vás i Váš vůz, stačí jen zavolat a objednat Drink Servis

KURÝR MESSENGER

přivezeme a odvezeme vše co potřebujete

RW TAXI NA FACEBOOKU

RW Taxi Ústí nad Labem - aktuální slevy, informace a další akce najdeš na našem FB profilu

DRINK SERVIS

Vaši spolujezdci jedou ve Vašem vozidle s Vámi. Pokud se Vaše společnost již do Vašeho vozu nevejde, přepravíme je, v ceně služby, v doprovodném vozidle

Webové stránky RW Taxi Ústí nad Labem používají soubory cookies, používáním stránek www.rwtaxi.cz souhlasíš s používáním cookies shodně s nastavením tvého prohlížeče.