Czech Arabic Chinese (Traditional) English French German Hebrew Hindi Italian Japanese Korean Polish Russian Spanish Ukrainian Vietnamese

OBJEDNEJ TAXI

poklepej na ikonu nebo zavolej na 776 77 78 79 - NON STOP

NA LETIŠTĚ

odvezeme Vás i Vaše zavazadla na jakékoli letiště v ČR nebo EU

DRINK SERVIS

dopravíme kamkoli Vás i Váš vůz, stačí jen zavolat a objednat Drink Servis

KURÝR MESSENGER

přivezeme a odvezeme vše co potřebujete

PŘISTAVENÍ VOZU RW TAXI PO MĚSTĚ VŽDY ZDARMA

* Vzhledem k současnému vývoji cen pohonných hmot jsou aktuální cenny za kilometr k dispozici na telefonický dotaz 

776 77 78 79

nebo u řidiče na postojovém místě. 

TAXISLUŽBA RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM

RW Taxi spol. s r.o. je jediná licencovaná taxislužba, která v Ústí nad Labem existuje, ostatní jsou jen samostatní přepravci. 

 

Vozy RW Taxi Ústí nad Labem jsou vždy ve vynikajícím technickém stavu, spolehlivé, pohodlné a bezpečné. Náš vozový park se neustále rozšiřuje a obměňuje.

 

Velkoprostorové vozy MPV pro 6 cestujících Toyota Previa, nabízejí maximální komfort a jsou pro zákazníky ekonomicky velmi výhodné. Je samozřejmé, že všechny naše vozy jsou klimatizované. 

 

Našim stálým zákazníkům, firmám a při dlouhodobých smluvních pronájmech vozů s řidičem nabízíme, na základě smlouvy, možnost platby fakturou.

 

Po dohodě, v závislosti na množství zakázek nebo velkém objemu kilometrů lze dohodnout individuální (smluvní) ceny.

 

Na vyžádání Vám rádi sdělíme na kolik Vás cesta vyjde. Jedná se o odhad, konečná cena může být ovlivněna nepředvídatelnými okolnostmi.

 

RW TAXI NA FACEBOOKU

RW Taxi Ústí nad Labem - aktuální slevy, informace a další akce najdeš na našem FB profilu

DRINK SERVIS

Vaši spolujezdci jedou ve Vašem vozidle s Vámi. Pokud se Vaše společnost již do Vašeho vozu nevejde, přepravíme je, v ceně služby, v doprovodném vozidle

BEZPEČNĚ

Bezpečí na prvním místě se službou Od dveří ke dveřím. Pro seniory pohodlný nástup a výstup z našich vozů, pro děti máme připravené dětské sedačky.

NA LETIŠTĚ

Na dovolenou bez stresu a obav, že odlet nestihnete. Dovezeme Vás na jakékoli letiště v ČR nebo EU velkoprostorovými vozy, kam se opravdu vejdou všechna zavazadla

NAŠE OZNAČENÍ

Vozy RW Taxi Ústí nad Labem poznáte velmi snadno podle nezaměnitelného oválného žluto-černého majáčku a žluto-černé šachovnice na bocích.

KURÝR

Přivezeme nejen dokumenty, ale například i občerstvení, pokud Vám na párty dojde

Webové stránky RW Taxi Ústí nad Labem používají soubory cookies, používáním stránek www.rwtaxi.cz souhlasíš s používáním cookies shodně s nastavením tvého prohlížeče.