Czech Arabic Chinese (Traditional) English French German Hebrew Hindi Italian Japanese Korean Polish Russian Spanish Ukrainian Vietnamese

OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM S RW TAXI ÚSTÍ NAD LABEM 

Od dveří ke dveřím je služba RW Taxi Ústí nad Labem, která je primárně určena dětem a ženám, pochopitelně ale i mužům, osobám pokročilého věku nebo invalidům. Protože se kriminalita stále zvyšuje, rozhodli jsme se zavést zdarma službu, která spočívá ve faktu, že náš řidič vyzvedne zákazníka u dveří nebo určeném místě, odveze do cílové adresy a doprovodí Vás až ke dveřím. Zabrání se tak případnému napadení zákazníka na cestě k vozu nebo od něho. V praxi to například znamená... potřebujete odvézt dítě na prázdniny k babičce, my Vaše dítě vyzvedneme přímo u Vašich dveří, odvezeme a doprovodíme až ke dveřím babičky... jedete v noci ze zaměstnání a bydlíte ve špatně osvětlené lokalitě, vyzvedneme Vás u dveří Vašeho zaměstnání a v cíli Vás doprovodíme až ke dveřím Vašeho bytu... potřebujete přivézt dědečka, který je těžko pohyblivý, vyzvedneme ho u jeho dveří a doprovodíme až k Vašim dveřím... výčet, kdy se tato služba dá uplatnit je velmi dlouhý a jistě ne zbytečný, bezpečnost nade vše.

JAK SLUŽBA OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM FUNGUJE?

- Objednáte si telefonicky na čísle 776 77 78 79 službu OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM (doporučujeme číslo uložit do mobilního telefonu).
- Řidič přijede dle Vašich dispozic a objednávky včas a dostatečným předstihem.
- Po příjezdu našeho vozu do Vámi zadaného místa Vás budeme informovat, nemusíte ho vyhlížet.
- Náš přistavený vůz bude zřetelně označený logem RW Taxi Ústí nad Labem.
- Řidič Vám ochotně pomůže s Vašimi zavazadly od Vašich dveří k vozu, kde Vám pomůže s nastoupením a uloží zavazadla do vozu, tak, aby se nepoškodila a byla bezpečně zajištěna.
- Po příjezdu na Vámi určené místo Vám řidič pomůže s vyložením zavazadel a doprovodí ke dveřím.
- Při převozu více než 5 osob a většího množství zavazadel nutno předem ohlásit, zajistíme střešní box.

OBJEDNEJ TAXI

poklepej na ikonu nebo zavolej na 776 77 78 79 - NON STOP

NA LETIŠTĚ

odvezeme Vás i Vaše zavazadla na jakékoli letiště v ČR nebo EU

DRINK SERVIS

dopravíme kamkoli Vás i Váš vůz, stačí jen zavolat a objednat Drink Servis

KURÝR MESSENGER

přivezeme a odvezeme vše co potřebujete

RW TAXI NA FACEBOOKU

RW Taxi Ústí nad Labem - aktuální slevy, informace a další akce najdeš na našem FB profilu

DRINK SERVIS

Vaši spolujezdci jedou ve Vašem vozidle s Vámi. Pokud se Vaše společnost již do Vašeho vozu nevejde, přepravíme je, v ceně služby, v doprovodném vozidle

Webové stránky RW Taxi Ústí nad Labem používají soubory cookies, používáním stránek www.rwtaxi.cz souhlasíš s používáním cookies shodně s nastavením tvého prohlížeče.